Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna, ul. Wiosenna

Wiosenna, Suchań, zachodniopomorskie

  • 79 000 zł
  • 1 304 m²
  • 60,58 zł/m²

Zdjęcie

Wioleta Giera-St...

Skontaktuj się

Działka rolna, ul. Wiosenna

Wiosenna, Suchań, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

79 000 zł

1 304 m²

60,58 zł/m²

Działka rolna, ul. Wiosenna

Zaktualizowane: 7 maja 2026

79 000 zł 1 304 m² 60,58 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 79 000 zł (60,58 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: rolna, 1 304 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: studnia, szambo

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka gruntu położona w Suchaniu, przy ul. Wiosennej, w województwie zachodniopomorskim, powiat stargardzki. Nieruchomość oznaczona jest numerem ewidencyjnym 308/5, obręb Suchań-miasto.

Działka znajduje się w spokojnej, zielonej części miejscowości, w sąsiedztwie terenów niezabudowanych oraz rozproszonej zabudowy jednorodzinnej. (...)

Agent

Wioleta Giera-Stark

509 676...

509 676 544

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

509 676...

509 676 544

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej